Вже є близько 20 телевипусків "Ніч у музеї" на UA|TV - Стець

Вже є близько 20 телевипусків "Ніч у музеї" на UA|TV - Стець

1165
Ukrinform
Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що телевізійний проект на каналі UA|TV "Ніч у музеї" розповідає іноземцям про історію унікальних пам'яток України.

Про це він сказав під час презентації проекту у будинку уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Логіка проекту "Ніч у музеї" - коли людина живе на іншому континенті або в іншій країні, не може приїхати, або не розуміє чому їй приїхати в Україну, ми маємо донести до неї інформацію - чому варто приїхати в Україну і, наприклад, відвідати той чи інший музей. В Україні велика кількість музеїв. Наше завдання, поєднавши зусилля працівників музеїв як комплексну складову Міністерства культури, зробити телевізійний продукт якісно, донести до європейського світового глядача і за допомогою Міністерства закордонних справ зробити так, щоб якомога більше людей побачило цей продукт", - сказав Стець.

Він додав, що наразі вже є близько 20 телевізійних випусків "Ніч у музеї", які розповідають про історичні надбання і скарби України. І завдання на сьогодні - зробити так, щоб це побачили якомога більше глядачів у світі.

"На цьому етапі ми будемо долучати міністра Клімкіна, МЗС. Ідея зараз полягає в тому, щоб вивести за межі мультимедійної платформи іномовлення України, яка цей проект транслює використовуючи свої ресурси, і телеканал UA|TV, і Укрінформ, і соціальні медіа вивести на світові телеканали, зробити презентацію цих телевізійних програм в посольствах України в світі, щоб якомога більше людей побачили цей телевізійний продукт і захотіли приїхати в Україну", -  додав Стець.

Міністр зауважив, що проект "Ніч у музеї" розповідає про цінність і цікавість України, "про те, якою вона є насправді".

Інша учасниця презентації гендиректор державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" Людмила Березовська повідомила, що проект "Ніч у музеї" було запущено в ефір 12 листопада 2016 року.

"Цей проект розроблено спільно Міністерством інформаційної політики України та Міністерством культури... Він виходить трьома мовами - українською, англійською та російською. Основа проекту - музейні, історичні цінності, які знаходяться на території України, або до яких дотична Україна. Проект як невеличкий злам нашої історії, який допоможе розказати, чим багата Україна, чим багаті її музейні фонди", - сказала вона.

Березовська пояснила, що основа програми - постановочні зйомки у музеях з використанням багатьох реконструкцій.

"Ми використовуємо постановочні зйомки в музеї, ми використовуємо реквізити, костюми, акторів... За рахунок цього виходить по суті маленьке кіно. Сподіваюся, що з часом це кіно стане більшим", - додала вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>