SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight "Міцніше тільки гори": У Нацгвардії сформували нову роту - 28.03.2017 11:09 — Новини Укрінформ
"Міцніше тільки гори": У Нацгвардії сформували нову роту

"Міцніше тільки гори": У Нацгвардії сформували нову роту

2601
Ukrinform
Гірсько-патрульну роту створили у Національній гвардії.

Підрозділ базуватиметься на Івано-Франківщині. Його бійці допомагатимуть правоохоронцям та охоронятимуть громадський порядок у гірській селах. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Міцніше нас тільки гори! Але ми і тут посперечаємось! Нині військові готуються до виконання завдань на полігоні. Та вже навесні вийдуть на перше чергування у Карпатах", - додав він.

Гірсько-патрульну роту створили у Національній гвардії

Основною функцією ОГПР НГУ є забезпечення безпеки громадян і туристів в гірсько-лісистій місцевості. Крім того, за необхідності зазначений підрозділ Національної гвардії України можливо буде залучати для надання допомоги відповідним органам і службам для проведення пошуку громадян та евакуації населення під час надзвичайних ситуацій.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-