Бойовики вже вербують у тюрмах

Бойовики вже вербують у тюрмах

1134
Ukrinform
Бойовики намагаються доукомплектовувати своє "військо" за рахунок військовозобов'язаних працівників промислових підприємств, а також ув'язнених.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони на своїй сторінці у Facebook.

"Російським окупаційним командуванням на тимчасово окупованих територіях Донбасу здійснюється пошук додаткових можливостей з поповнення некомплекту військовослужбовців у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ. Представниками військових комісаріатів на промислових підприємствах уточнюються списки робітників та проводиться відбір кандидатів з числа військовозобов’язаних для доукомплектування частин і підрозділів військовослужбовцями за контрактом", - зазначається у повідомленні.

За даними розвідки, одночасно бойовики проводять вербувальну роботу серед в’язнів, які відбувають покарання у пенітенціарних закладах, щодо укладання з ними контрактів на проходження військової служби в обмін на дострокове звільнення. Приміром, доукомплектування 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК здійснюється за рахунок ув’язнених, яких достроково звільняють з виправно-трудової колонії №52 (Єнакієве).

Водночас комплектування підрозділів 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК здійснюється представниками "казачих" формувань та найманців, які прибувають з території РФ. Зокрема, відмічено прибуття групи у складі 30 осіб, інформують у ГУР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>