СБУ впевнено відповідає на сучасні загрози та виклики - Парубій

СБУ впевнено відповідає на сучасні загрози та виклики - Парубій

Укрінформ
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав співробітників та ветеранів Служби безпеки України з нагоди професійного свята і зауважив, що СБУ впевнено відповідає на сучасні загрози та виклики.

Текст вітання Парубія оприлюднений на сайті Верховної Ради.

"Сьогодні ми відзначаємо 25 років з дня утворення Служби безпеки в Незалежній Україні. Це справді визначна та етапна дата... Безпека та захист громадян – необхідна й найважливіша умова існування та розвитку незалежної держави. Особливо гостро ми це відчуваємо сьогодні в умовах російської агресії. У надскладних обставинах гібридної війни, яку веде путінська Росія проти України, роль СБУ важко переоцінити. Українська Служба безпеки впевнено відповідає на всі загрози та виклики", - йдеться у привітанні.

За його словами, важливо глибоко усвідомлювати та пам’ятати, що правдиві корені Служби безпеки України беруть початок в історії українського державництва, а не у колоніальному КДБ.

"Ще за часів УНР у 1917 році Центральна Рада утворила Комітет оборони революції в Україні, завданням якого було вирішувати найважливіші питання військового захисту й державної безпеки України. Згодом він трансформувався в Комісію для охорони ладу в Україні, а вже через деякий час – в Адміністративно-політичний департамент. Проте його роль залишалася незмінною – забезпечувати державну безпеку України", - зазначається у привітанні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-