В Україні розпочав роботу проект Twinning з адаптації законів України до норм ЄС

В Україні розпочав роботу проект Twinning з адаптації законів України до норм ЄС

Укрінформ
У березні в Україні стартував проект технічної допомоги Twinning з адаптації законодавства України до норм Європейського Союзу у сфері засобів захисту рослин і посилення інспекційних та лабораторних служб.

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"У березні розпочав свою роботу проект технічної допомоги Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що діяльність проекту буде зосереджено на трьох напрямках. Зокрема, планується перегляд та оновлення законодавства у сфері фітосанітарії, перевірка операційної діяльності інспекційних та лабораторних служб. А також розробка стратегії та плану дій для Одеської прикордонної контрольно-токсикологічної лабораторії щодо роботи у напрямку отримання міжнародної акредитації відповідно до стандарту ISO 17025.

Планується також розробити стратегію щодо отримання акредитації відповідно до стандарту ISO 17025 для 4 міжрегіональних лабораторій в Ужгороді, Тернополі, Полтаві та Житомирі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-