Для збереження військових складів витратять майже 100 мільйонів – Генштаб

Для збереження військових складів витратять майже 100 мільйонів – Генштаб

Укрінформ
На підвищення і забезпечення живучості баз, складів і арсеналів Міністерства оборони України цього року заплановано витратити 92,3 мільйонів гривень,

Про це заявив в ефірі Радіо Свобода офіцер управління зі зав’язків з громадськістю Генштабу Владислав Селезньов.

"Минулого року було виділено 56,2 мільйонів гривень, цього року – 92,3 мільйона гривень. Тобто гроші на забезпечення живучості складів виділяються і відповідним чином реалізовується", – сказав він.

За словами Селезньова, після вибухів у 2005 році на військовому складі у Сватовому Луганської області був проведений комплекс заходів для підвищення безпеки на всіх складах і арсеналах України.

Склад у Балаклії, зазначив він, був створений ще у 1918 році. За час воєнних дій на Донбасі двічі виникали надзвичайні події, пов’язані зі цим військовим об’єктом.

"Двічі фіксувалися напади на об’єкт. Перший стався 9 червня 2014 року на межі Харківської і Донецької областей. На колону, яка рухалася з Балаклії і перевозила боєприпаси, був здійснений напад ДРГ. А другий стався 26 грудня 2015 року за тих самих умов, як минулого четверга. Але тоді вдалося уникнути таких фатальних наслідків", – розповів Селезньов.

Як повідомлялося, Міноборони України заявило, що пожежу на складах повністю ліквідували.

Пожежа на артскладах у Балаклії спалахнула у ніч на 23 березня. СБУ кваліфікувала вибухи як диверсію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-