Геращенко назвав ім'я агента ФСБ, який убив Вороненкова

Геращенко назвав ім'я агента ФСБ, який убив Вороненкова

Укрінформ
Вбивство Дениса Вороненкова скоїв громадянин України Паршов Павло Олександрович, 1988 року народження, уродженець міста Севастополь, агент російських спецслужб.

Про це повідомляє народний депутат і радник глави МВС Антон Геращенко в Facebook.

"За своє життя Павло Паршов ніколи офіційно не виїжджав за кордон України. Але в лютому 2015 року він перетнув кордон України, пройшовши пішки через один з КПП на кордоні з Білоруссю. У Росії, де він перебував перед закиданням в Україну, він пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеній ще за часів сталінського НКВС", - повідомив Геращенко.

За його словами, Паршову було поставлено завдання проникнути в один із підрозділів збройних сил чи Національної гвардії, бажано щоб він мав гучне ім'я в суспільній свідомості, і робити вигляд, що він звичайний солдат. Паршов рік прослужив в одному з підрозділів Національної гвардії. "У бойових діях участі не брав. Звільнився в серпні 2016 року. Після чого він чекав команди діяти з Москви", - зазначив Геращенко і додав, що Паршов отримав команду і "виконав, забравши з собою в могилу Дениса Вороненкова".

Геращенко зазначив, що слідство перевіряє всі обставини підготовки та організації вбивства колишнього депутата Державної Думи, громадянина України Дениса Вороненкова. За час, що минув з моменту вбивства, слідству вже відомо багато.

"Також буде жорстка перевірка критеріїв відбору при прийомі в Збройні сили України, Нацгвардію та інші силові структури України на предмет можливої причетності до роботі на спецслужби РФ. Оскільки поки не відомо, скільки ще таких Павлов Паршовых заслані до нас за останні роки в українські спецслужби, поліцію, Національну гвардію, Збройні сили... І скільки ще бід вони можуть принести нашій багатостраждальній Україні, починаючи від терактів проти відомих журналістів і політиків, аж до диверсій на транспорті і військових об'єктах", - зазначив Геращенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-