Реформа оплати праці дозволить реформувати пенсійну систему - Рева

Реформа оплати праці дозволить реформувати пенсійну систему - Рева

Укрінформ
Результати першого етапу реформи оплати праці створили необхідні передумови для проведення подальших комплексних реформ у соціальній сфері, в тому числі реформи пенсійної системи.

Про це міністр соціальної політики Андрій Рева заявив у понеділок на засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України, інформує прес-служба Мінсоцполітики.

"Сьогодні можу констатувати, що результати першого етапу реформи оплати праці створили необхідні передумови для проведення подальших комплексних реформ у соціальній сфері, в тому числі реформи пенсійної системи", - підкреслив Рева.

Міністр наголосив на тому, що комплексна реформа системи оплати праці та запровадження європейських стандартів у сфері соціально-трудових відносин були визначені як пріоритетні завдання Мінсоцполітики.

"Ця реформа має на меті створити умови для ефективної праці людини, оскільки насамперед доходи від трудової діяльності формують добробут родин. Результатом наших зусиль став прийнятий 6 грудня 2016 року Верховною Радою України Закон № 1774 з інноваційними нововведеннями, які відкрили шлях до позитивних змін у сфері соціально-трудових відносин", - зазначив Рева.

Урядовець зазначив, що було запроваджено нову методологію визначення мінімальної заробітної плати та забезпечено повернення мінімальній заробітній платі функції державної гарантії в оплаті праці людей з невисоким рівнем доходів із одночасним припиненням практики її використання, як розрахункової величини для визначення розмірів посадових окладів державних чиновників.

Рева заявив, що динаміка легалізації частини доходів у сфері оплати праці, реального зростання заробітної плати громадян, надходжень до фондів соціального страхування, Пенсійного фонду України та доходів державного і місцевих бюджетів свідчить про ефективність прийнятих рішень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-