Місцеві керівники мають ставати лідерами реформи охорони здоров'я - Гройсман

Місцеві керівники мають ставати лідерами реформи охорони здоров'я - Гройсман

600
Ukrinform
Місцеві керівники мають ставати лідерами впровадження реформи охорони здоров'я, яка сьогодні непопулярна, але цей шлях треба пройти, і вона обов'язково буде успішною.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у виступі на п'ятому засіданні Ради регіонального розвитку в понеділок у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми можемо говорити про зміни у системі охорони здоров'я, але це потребуватиме лідерства кожного з вас, починаючи від сільського ФАПу і закінчуючи обласною клінічною лікарнею будь-якої області. У цьому році ми будемо ставити питання про реформу охорони здоров'я. Вона не популярна сьогодні, але завтра ми будемо мати результат, який позначиться на тому, що українці менше хворітимуть і житимуть довше. Ми маємо пройти цей непростий шлях, але він точно буде успішним", - сказав Гройсман.

Він нагадав, що з 1 квітня уряд запроваджує безкоштовні ліки для певних категорій українських громадян. "Але без вас донести цю програму до кожного, хто її потребує, неможливо. І таких прикладів буде безліч", - зазначив Гройсман, звертаючись до учасників засідання.

За словами Прем'єр-міністра, уряд "насправді іде до конкретних результатів". Він висловив переконання, що з кожним роком вони будуть осяжними і зрозумілими для українських громадян.

"Ми сьогодні потребуємо їхньої підтримки і довіри. Я  глибоко перконаний у тому, що настав час їх об'єднувати, а не роз'єднувати", - резюмував Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>