Українські моряки перемогли НАТО у футбол

В Одесі пройшов турнір з міні-футболу серед команд кораблів мінно-тральної групи НАТО. Команда ВМСУ брала участь у турнірі на правах організатора.

Про це повідомляє Думська.

Судді вибрали кругову систему турніру. Загалом провели 6 ігор: два тайми по 10 хвилин. Футболісти ВМСУ показали високий клас, і в підсумку за технікою і тактикою виявилися вищі будь-якого суперника.

У першій же зустрічі вони виграли у іспанців з рахунком 4:1. Грали дуже результативно і перемогли в турнірі. На другому місці виявилися іспанці, на третьому - турки. Німці стали четвертими.

Кращі гравці отримали грамоти від командування ВМСУ.

Як повідомляв Укрінформ, 17 березня чотири кораблі військово-морської мінної групи НАТО прибули в Одеський морський порт. Відбулася зустріч командування ВМС ЗС України з командирами кораблів з'єднання Постійної військово-морської мінної групи НАТО № 2 (SNMCMG2).