20 березня: народний календар і астровісник

20 березня: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні Павла-крапельника; або милуйтеся сакурою, або придивляйтеся до свині, але в обох випадках будьте щасливі!

Сьогодні Павла-крапельника. Тобто, як можна здогадатися, цього дня має щось крапати: або зимові бурульки, якщо вони є, або дрібний весняний дощик. Аби не сльози. З огляду на те, що бурульок і слід давно простиг (які там вже бурульки, коли льодовики тануть!), залишається очікувати на весняний дощик. Коли ж його теж нема, або він устиг набриднути – у вас є широкий вибір із свят, адже їх сьогодні аж сім! Міжнародний день щастя, день Землі, день весняного рівнодення, Міжнародний день астрології, Міжнародний день французької мови, Міжнародний день без м’яса і, нарешті, О-ханамі – глибоко естетське і чи не головне весняне свято Японії, коли весь народ милується квітами сакури. Важко навіть сказати, яке зі свят є найближчим до українців. Щодо щастя, то ми в Міжнародному рейтингу щастя далеко внизу й посідаємо серед 157 країн 123 місце (приміром Молдова на 55). Найщасливішими ж є данці та швейцарці, а також мешканці майже всіх Скандинавських країн, Канади та Австралії. При укладанні рейтингу враховується і рівень ВВП на душу населення, і середня тривалість життя, і стан прав і свобод у суспільстві, і навіть рівень корупції! Отож, «за справами нашими приймемо…»

Похмура погода на Павла-крапельника віщувала заморозки на наступний день. Якщо свиня на Павла-крапельника тягатиме в зубах солому – на вітер, і сильний.

Іменинники сьогодні Павлусь, Василько, Євгеній.   

Сьогодні 22-ий місячний день. Місяць спадає, він у сузір’ї Козерогу. Символ дня – золотий ключик, але це не означає, що ви маєте бути Буратіном. Навпаки: сьогодні день розважливості та мудрості, осягнення чогось раніше незбагненного. Енергетика цього дня посилює розумові здібності, інтелект. Найкращий час для мудреців (якщо такі є) і філософів. Плідною буде праця з інформацією, архівними документами, цифрами. Вирішуйте власні проблеми, підписуйте важливі контракти, досягайте бажаного результату – зорі сприятимуть у цьому.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1942 році: –19; а найтеплішим у 1990 -  +22,4.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-