До суду пішла справа чиновника ГПУ, який давав хабара аудиторам

До суду пішла справа чиновника ГПУ, який давав хабара аудиторам

1558
Ukrinform
Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно екс-співробітника ГПУ за надання службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди.

Про це інформує прес-служба відомства.

"Направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно колишнього заступника начальника відділу експлуатації будівель і споруд та соціального забезпечення Управління матеріально – технічного забезпечення Генеральної прокуратури України, за підозрою у наданні службовим особам Державної аудиторської служби неправомірної вигоди, за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст.369 Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

Під час розслідування встановлено, що співробітник ГПУ, знаючи, що ревізорами Державної аудиторської служби України проводиться ревізія питань фінансово-господарської діяльності ГПУ, з метою приховати допущені порушення вимог законодавства України під час закупівлі товарів та послуг з технічного обслуговування будівель ГПУ, та, як наслідок уникнути юридичної відповідальності, в тому числі і кримінальної, у грудні 2016 встановив контакт з аудиторами, які перевіряли його звітність, і запропонував через посередників 5 тисяч доларів за сприяння у складанні акту ревізії без відображення у ньому виявлених порушень. Однак, під процесуальним керівництвом прокурорів САП, детективами НАБУ злочинна діяльність вказаного працівника ГПУ була припинена та задокументована.

Під час судового розгляду кримінального провадження прокурори САП відстоюватимуть принципову позицію щодо невідворотності покарання. У разі визнання винуватості даної особи судом, йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна. САП продовжує реалізовувати засади державної антикорупційної політики та вживає дієвих заходів, направлених на запобігання корупції в України, у тому числі серед колег прокурорів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>