SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На Тарасовій горі у Каневі сталася сутичка - 09.03.2017 16:39 — Новини Укрінформ
На Тарасовій горі у Каневі сталася сутичка

На Тарасовій горі у Каневі сталася сутичка

Фото
1823
Ukrinform
У річницю святкування дня народження Тараса Шевченка у Каневі на Тарасовій горі виникли сутички між активістами патріотичних сил Черкащини та представниками партії "Український вибір" Віктора Медведчука.

Про це пише портал "Про все".

"Близько 50 активістів "Українського вибору" прибули до могили поета для покладання квітів. При цьому, відмовившись від використання сходів, делегати автобусом об’їхали гору з іншого боку та висадились з тильної сторони музею", - йдеться в публікації.

За словами керівника групи Валерія Блідаря, активісти "Цивільного корпусу" та "Свободи" кинулися автобусу навперейми та заблокували заїзд опонентів "живим ланцюгом".

Частина представників "Українського вибору" спробувала пробитись, але їх не пропустили, вимагаючи негайно зупинитись та забратися геть.

На Тарасовій горі у Каневі виникла сутичка

Як наголосив активіст Євген Свиридов, представники "Українського вибору" "не мають права ступати на цю землю".

Після півгодинної штовханини та суперечок делегати "Українського вибору" завантажились в автобус та виїхали з території Тарасової гори.

Фото: provce.ck.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-