Насірова привезли до суду. Засідання досі не почалося

Насірова привезли до суду. Засідання досі не почалося

Укрінформ
Адвокати відстороненого на час слідства керівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова прибули до Солом'янського районного суду міста Києва, де мають обрати запобіжний захід їх підзахисному.

Сюди ж прибули представники Національного антикорупційного бюро, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За інформацією представників НАБУ, до суду також привезли і самого Насірова з Інституту кардіології імені академіка Стражеска, однак наразі судове засідання ще не розпочалося, хоча САП анонсувала його на 19:00.

Адвокати Насірова вважають дії НАБУ щодо їх підзахисного неправомірними, оскільки, на їх думку, щодо Насірова не була проведена належна медекспертиза і він не може перебувати у залі суду.

Як відомо, раніше адвокат глави ДФС Олександр Лисак заявив, що в Інституті кардіології ім. Стражеска не змогли надати висновок щодо стану і діагнозу його підзахисного, оскільки його привезли без медичної документації з лікарні "Феофанія". 

"Комісія дійшла висновку, що встановити діагноз неможливо, оскільки відсутні документи з закладу, де він перебував", - сказав Лисак після завершення медичного огляду в Інституті кардіології.

Лисак також заявив, що медичний огляд в Інституті кардіології не передбачений процесуальними документами.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що запобіжний захід Насірову має бути обрано у суботу чи неділю та САП вживатиме усіх передбачених законом заходів для забезпечення проведення судового засідання. 

2 березня детективи НАБУ вручили Насірову повідомлення про підозру у скоєнні злочину. Слідство вважає, що Насіров протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата України Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".

САП має намір клопотати про обрання для Насірова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-