У МВС новий проект: жінки-поліцейські проти “домашніх тиранів”

У МВС новий проект: жінки-поліцейські проти “домашніх тиранів”

Укрінформ
У Міністерстві внутрішніх справ буде створено підрозділ із жінок - поліцейських для боротьби з домашнім насильством.

Про це заявила заступник міністра внутірішніх справ Анастасія Дєєва на конференції Програми розвитку ООН на тему правосуддя та безпеки у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щодо такого важливого питання, як домашнє насилля, то ми на правильному шляху як Міністерство внутрішніх справ, тому що ми розуміємо, що домашнє насилля - це не те сміття, яке потрібно тримати в домі. Про цю проблему потрібно говорити. Потрібно дати людям зрозуміти, що є люди в поліції, які можуть їм допомогти. Саме тому ми розпочинаємо новий проект у МВС: ми створюємо мережу з жінок-поліцейських для того, щоб допомогти боротися з домашнім насиллям, щоб запобігати цим злочинам і розслідувати їх», - сказала Дєєва.

Вона наголосила на тому, що на прикладі патрульної поліції можна побачити, що жінки дійсно змінюють структуру у позитивному сенсі.

«Жінки дійсно можуть брати на себе відповідальність, намагатися допомагати різним людям, розуміти їх відчуття і думки. Неважливо, чи ви жінка, чи чоловік, - ви завжди можете мати майбутнє у цій структурі», - переконана Дєєва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-