Громадська рада при МВС затвердила Антикорупційну програму

Громадська рада при МВС затвердила Антикорупційну програму

Укрінформ
У Міністерстві внутрішніх справ України відбулось засідання Громадської ради при МВС, на якому було затверджено проект Антикорупційної програми міністерства на 2017 рік.

Про це інформує Департамент комунікації МВС України.

«Антикорупційна програма 2017 року є логічним продовженням програми минулого року, однак, більш вдосконалена за рахунок розробленої методології урахування корупційних ризиків», - заявив на засіданні голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко.

Зазначається, що цьогорічна програма передбачає низку нових напрямків, серед яких - удосконалення надання адміністративних послуг та взаємодію з громадськістю. Останній напрямок передбачає проведення засідань антикорупційної комісії МВС за участі представників громадськості, проведення комунікативних заходів та оприлюднення їх результатів на сайті. Крім того, у програмі чітко прописано процедуру оцінки корупційних ризиків та заходи щодо їх усунення.

За результатами розгляду Антикорупційної програми МВС України громадські експерти дійшли висновку, що вона чітко відповідає діючому законодавству у антикорупційній сфері та імплементує відповідні законодавчі та підзаконні акти, що діють на сьогодні.

Також на розгляд Громадської ради було винесено проект Закону України «Про дисциплінарний статут Національної поліції України» та проект наказу МВС «Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2017 році». Сторони дійшли висновку, що у Законі щодо дисциплінарного статуту НПУ необхідно ввести можливість громадського контролю за винесенням та виконанням дисциплінарних стягнень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-