Радіо

Радіо "104,0 FM" вже оштрафували, а на Best FM прийде перевірка - Нацрада

Укрінформ
Нацрада на своєму засіданні 23 лютого через порушення закону про квоти одній з радіостанцій призначила штраф, іншій - позапланову перевірку.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook член Нацради Сергій Костинський.

"Національна рада ухвалила рішення про застосування санкції "штраф" до радіостанції "104,0 FM" (ПрАТ "Телерадіокомпанія "Євростудія", м. Маріуполь) через порушення закону про квоти. В день моніторингу добовий обсяг ведення передач державною мовою склав 47,87% (має бути не менше 50%). Сума штрафу становить 5% від ліцензійного збору - 17 600 грн", - зазначив Костинський.

Крім того, Нацрада призначила позапланову перевірку радіостанції "Best FM" (ТОВ "Телерадіовидавнича компанія "Комра", м.Київ) через зафіксовані під час моніторингу ознаки порушення закону про квоти на радіо.

"За законом обсяг пісень українською мовою має складати не менше 25%, тоді як моніторинг регулятора зафіксував: 23,1% - від загального обсягу пісень; 17,4% - від обсягу пісень у проміжку часу з 07.00 до 14.00; 17,1% - від обсягу пісень у проміжку часу з 15.00 до 22.00", - повідомив член Нацради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-