SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Картини ветеранів АТО виставили на "тихий аукціон" у Раді - 21.02.2017 15:12 — Новини Укрінформ
Картини ветеранів АТО виставили на "тихий аукціон" у Раді

Картини ветеранів АТО виставили на "тихий аукціон" у Раді

Фото
893
Ukrinform
У Верховній Раді демонструється виставка картин українських військових, які були учасниками бойових дій на Сході, створених ними під час творчої реабілітації.  

Про це повідомляє прес-служба ВР.

"З 20 по 24 лютого в стінах Верховної Ради України відбудеться виставка картин, які були створені учасниками бойових дій на Сході. Роботи написані під час творчої реабілітації, яку проходили ветерани в рамках проектів благодійної організації Міжнародного благодійного фонду "Творча Криївка", - йдеться в повідомленні.

Виставка картин, які були створені учасниками бойових дій на Сході. Фото: Данило Шамкін

Фото: Данило Шамкін

Як зазначають організатори, виставка триватиме до 24 лютого. Кожну з картин, які експонуються на виставці, можна придбати за умовами тихого аукціону. Залучені кошти спрямують на організацію чергових заїздів комплексної реабілітації за методикою "творча реабілітація" для ветеранів АТО та волонтерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-