ДПС запустила сервіс, який покаже завантаженість пунктів пропуску

ДПС запустила сервіс, який покаже завантаженість пунктів пропуску

Укрінформ
На офіційному веб-сайті Держприкордонслужби запрацював оновлений сервіс, на якому громадяни можуть ознайомитися зі станом завантаженості пунктів пропуску на державному кордоні.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"На веб-сайті Держприкордонслужби запрацювала оновлена Інтерактивна карта. На даному сервісі позначені пункти пропуску та різними кольорами стан їх завантаженості на виїзд з України. Вся інформація оновлюється кожні три години", - йдеться у повідомленні.

Натискаючи позначку пункту пропуску, громадяни мають можливість дізнатися про час його роботи, кількість легкових і вантажних авто, а також швидкість оформлення легкових автомобілів за годину. Окремі пункти пропуску також доповнені зображенням з камер відеоспостереження.

У відомстві зазначили, якщо час очікування становить не більше однієї години, то значок пункту пропуску позначений зеленим кольором. Синій колір на Інтерактивній карті характеризує середній стан завантаженості, де час  очікування транспортного засобу - до 2-х годин. А якщо завантаженість висока та час очікування автомобілів складає більше 2-х годин, це - червоний колір.

Використовуючи оновлений сервіс люди, зможуть ефективно планувати поїздки через кордон, а враховуючи надану інформацію - обирати оптимальні маршрути руху.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-