21 лютого: народний календар і астровісник

21 лютого: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні Захара Серповидця; пірнайте в глибини підсвідомого, або милуйтеся акваріумними рибками 

Пророк Захарія належить до числа 12-ти малих пророків. Народився він під час вавилонського полону, але пережив його. З дитячого віку був покликаний до пророчого служіння. Саме в книзі пророка Захарії, а це приблизно 520 рік до н.е., розповідаються зворушливі подробиці майбутнього пришестя Месії. Своїм прізвиськом «Серповидець» пророк завдячує тому, що в одному зі своїх видінь бачив сувій із написаним на ньому пророцтвом, який летів по небу, згорнутий на кшталт серпа.

Селяни присвячували цей день одному з надзвичайно важливих знарядь праці – серпу. Серпами жали жито і пшеницю, тому Захарію молилися про щедрий урожай. Діставали серпи з комор, оглядали їх, точили, кропили свяченою водою й примовляли: «Не тоді серпа точити, як на жнива йти», «Не наточиш до пуття серпа, не вжнеш і снопа…» Вважали, що чим холодніший буде цей день, то теплішим буде березень.

Іменинники - Захар, Федір, Сава.

Сьогодні 25-ий місячний день. Місяць спадає, він у Козерогу, символ дня – самозаглиблена і мудра Черепаха, яка дуже не любить поспіху. День пасивності та споглядальності, період надчутливості. Дослухайтеся до свого внутрішнього голосу, самозаглиблюйтеся, але в міру, особливо ж, коли у вас немає відповідного досвіду глибинного дайвінгу в темні безодні підсвідомого. Милуйтеся коралами й акваріумними рибками. Корисними будуть дихальні очищувальні практики. Цього дня відбувається потужне очищення організму, тому вживати грубу їжу не варто. Друга половина дня може виявитися більш активною й діяльною ніж перша, скористайтеся з цього. У стосунках з колегами дотримуйтеся нейтралітету, за будь яких конфліктних ситуацій висловлюйте по-перше: «стурбованість», по-друге: «глибоку стурбованість і занепокоєння». Сьогодні у фаворі розважливість і поміркованість. Романтичні зустрічі відкладіть на майбутнє, а ось якщо ви ще не сходили на «Патерсона» – обов’язково сходіть.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1929 році – мінус 22,1, а найтеплішим у 2014 -  +10,4.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-