Субсидії на ЖКП перерахують у березні через підвищення тарифів

Субсидії на ЖКП перерахують у березні через підвищення тарифів

Укрінформ
Різницю в платіжках за тепло, зумовлену зміною тарифу залежно від температурних показників, отримувачам субсидій буде компенсовано.

Про це повідомляється на сайті Мінсоцполітики.

"Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це передбачено урядовою постановою № 848", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до цього перерахунок субсидій здійснюється органами соцзахисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.

Доплата проводитиметься через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов'язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію у платіжці.

Уточнюється, що у всіх інших випадках у разі зростання тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, на який надається субсидія, перерахунок розміру безповоротної державної допомоги здійснюється з моменту змін.

Тобто у березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її отримувачів у зв'язку із плановим підвищенням цін на електроенергію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-