СБУ звітує, що торік врятувала 9 млрд держкоштів

СБУ звітує, що торік врятувала 9 млрд держкоштів

817
Ukrinform
Підрозділи контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ в 2016 році запобігли завданню збитків державному бюджету на майже 9,3 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Співробітники спецслужби повернули до державної та комунальної власності фінансово-матеріальні цінності на майже сімсот мільйонів гривень. Протягом 2016 року СБ України у рамках масштабної операції не допущено розтрати 6,2 мільярда держкоштів на соціальні виплати псевдопереселенцям з тимчасово окупованих територій. У рамках кримінальних проваджень, відкритих за матеріалами підрозділів економічної безпеки СБУ, арештовано майна та коштів на рахунках на суму 5,5 мільярда гривень", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з початку 2017 року сума заарештованого майна становить майже десять мільярдів гривень.

Станом на першу декаду лютого поточного року співробітники СБУ також запобігли державним збиткам на більш ніж 170 мільйонів, відновлено права державних та комунальних структур на майже 160 мільйонів гривень.

У рамках досудового розслідування, відкритого за матеріалами СБУ, забезпечено повернення до бюджету 59,8 мільйона, які були привласнені під час будівництва дитячої лікарні «Охматдит», поінформували у прес-службі СБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>