Інститут національної пам'яті планує центри у Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові

Інститут національної пам'яті планує центри у Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові

972
Ukrinform
Український інститут національної пам'яті планує створити свою мережу в усіх областях і вже наступного року відкриє чотири регіональних центри.

Про це заявив голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович під час прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

"Ми хочемо запропонувати в 2017 році створення мережі територіальних органів Українського інституту національної пам'яті. Ми прекрасно розуміємо, що ця невелика кількість людей - 41 особа, яка зараз працює в інституті в Києві, - недостатня для реалізації завдань на загальнонаціональному рівні. Через це ми актуалізуємо питання про необхідність розгортання мережі по всій Україні. На першому етапі ми говоримо про створення кількох регіональних центрів і починаємо роботу для того, щоб мати їх уже наступного року у Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові, а в перспективі мати свої представництва у кожному обласному центрі", - сказав В'ятрович.

Він додав, що Польський інститут національної пам'яті має свої представництва в кожному воєводстві, а загальна кількість співробітників - понад 2 тисячі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>