Наркомережа

Наркомережа "Хімпром": у МЗС кажуть, українців могли завезти до РФ обманом

Укрінформ
Начальник управління консульського забезпечення Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич вважає, що існують стійкі схеми завезення наших співвітчизників до РФ за посередництва низки структур, які видають себе за агенції з підбору персоналу.

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу "112 Україна"

"За наявною інформацією, є підстави вважати, що існують стійкі схеми завезення громадян України до РФ за посередництва низки структур, які видають себе за агенції з підбору персоналу для роботи у Росії. МЗС застерігає українців від прийняття рішення щодо пошуку роботи шляхом домовленості з неперевіреними або сумнівними посередниками. Ми маємо розуміти, що працевлаштування за кордоном можливе тільки законним шляхом з дотриманням встановлених вимог", - сказав Кирилич.

За його словами, Міністерство закордонних справ України очікує на підтвердження затримання 47 громадян країни за підозрою в участі у міжнародному наркосиндикаті "Хімпром". "Оприлюднена інформація потребує офіційного підтвердження. У цьому зв’язку посольство України у РФ звернулося до МЗС Росії і слідчого департаменту МВС Росії із запитом підтвердити інформацію про наявність серед затриманих громадян України, повідомити про склад інкримінованих їм злочинів та місце утримання і намір надати чи наявність адвоката", - сказав Кирилич.

Він зазначив, що аналіз затриманих і засуджених в Російській Федерації громадян України за звинуваченням у збуті наркотиків свідчить про помітне зростання кількості затриманих українців.

Як повідомлялося, МВС РФ заявив про припинення діяльності міжнародного наркосиндикату "Хімпром" з річним обігом понад 2 млрд руб. За їх даними, до складу наркоугруповання входило 47 громадян України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-