Мін'юст порадить держреєстраторам, як роздержавити газети

555
Ukrinform
Міністерство юстиції розробить рекомендації для державних реєстраторів щодо процедури роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ.

Про це повідомляє сайт Національної спілки журналістів України.

Зокрема, в НСЖУ зазначили, що відбулася робоча зустріч в.о. голови Спілки Сергія Томіленка з директором Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін’юсту Віталієм Гайдуком щодо координації зусиль для допомоги комунальним ЗМІ у процесі роздержавлення. На зустрічі також обговорювалося питання необхідності надання місцевим держреєстраторам офіційних рекомендацій щодо роздержавлення газет.

Як розповіли в НСЖУ, редактори місцевих газет неодноразово наголошували на проблемах непорозуміння з державними реєстраторами на місцях, дехто з яких вимагали зовсім інший перелік документів, ніж вказаний на сайті Мін’юсту. Водночас, і у самих редакторів виникає багато питань, як правильно роздержавлювати газети.

“За результатами зустрічі домовлено про розробку Мін'юстом першої рекомендації для реєстраторів щодо процедури перетворення комунальних редакцій у підприємства, засновані трудовими колективами”, - ідеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 24 листопада 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

1 січня 2016 року закон набув чинності.

Фото: Закон і Бізнес

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-