У Львові київські хірурги проводять операції бійцям АТО із важкими травмами обличчя

У Львові київські хірурги проводять операції бійцям АТО із важкими травмами обличчя

Відео
Укрінформ
Безплатні пластичні операції на обличчі стали доступними для бійців АТО, які після важких поранень лікуються у Львівському військовому госпіталі.

Як повідомили кореспонденту Укрінформу у Військово-медичному центрі Західного регіону, тут місцевим хірургам допомагають столичні фахівці з реконструктивної та пластичної хірургії на чолі із заслуженим лікарем України  Ростиславом Валіхновським.

«Київські фахівці проводять на базі госпіталю складні пластичні операції, повертаючи бійцям не тільки нормальний зовнішній вигляд, а й надію на повноцінне життя», - зазначив начальник госпіталю Іван Гайда.

За його словами, Валіхновський провів у Львові вже дві операції військовослужбовцям, котрі на полі бою отримали важкі травми.

Поряд із складними оперативними втручаннями з пластики обличчя, видалення рубців, усунення наслідків вогнепальних поранень передпліч та реконструкції носа, київські фахівці навчають у Львові молодих хірургів та лікарів-інтернів. Адже для України лікування після уражень на полі бою – нова практика.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-