SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Миколаївські "крилаті піхотинці" показали на навчаннях досвід в АТО - 02.02.2017 20:27 — Новини Укрінформ
Миколаївські "крилаті піхотинці" показали на навчаннях досвід в АТО

Миколаївські "крилаті піхотинці" показали на навчаннях досвід в АТО

Фото
2092
Ukrinform
На Миколаївщині воїни одного з підрозділів 79 окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України провели тактичні навчання з бойової стрільби.

Навчання проводилися за досвідом, який підрозділ здобув під час виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції, зазначається на сайті МОУ.

"За планом навчань, підрозділ здійснив підйом за тривогою та здійснив марш у визначений район для зайняття позицій та облаштування оборони. В ході маршу були відпрацьовані дії щодо виходу з-під умовного артилерійського обстрілу. Для цього "противник" - визначена група інженерно-саперного підрозділу, організувала першу засідку на маршруті руху колони та зімітувала розриви артилерійських снарядів. Відповідно десантники, які знаходилися у вантажівках під час руху, повинні були постійно контролювати обстановку навкруги, своєчасно виявляти "вогневі точки" умовного противника та знищувати їх. А водії машин під час "артобстрілу" — максимально швидко вивести авто з під вогню", - зазначається в повідомленні.

Наступним етапом тактичних навчань стало відпрацювання дій підрозділу під час сигналу "Засідка": "Тобто швидке спішування, тактичне пересування на пересіченій місцевості з веденням штурмових дій у визначеному напрямку. Десантники виявили "ворожі" позиції у залишках будівлі та отримали наказ зайняти і зачистити їх".

Миколаївські десантники провели тактичні навчання з бойовою стрільбою

Окрім того, під час здійснення маршу, також були відпрацьовані контр-засадні дії та ведення патрулювання.

Заключним етапом тактичних навчань для "крилатих піхотинців" стало виконання вогневих завдань на бригадному полігоні, зокрема денні та нічні стрільби зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, ручних та станкових гранатометів, метання ручних гранат тощо.

Зазначається, що навчальні завдання, визначені особовому складу підрозділу, були виконані в повному обсязі.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>