Суд у Нью-Йорку відмовився стягнути з України майже $37 мільйонів

Суд у Нью-Йорку відмовився стягнути з України майже $37 мільйонів

888
Укрінформ
Окружний суд Сполучених Штатів Америки Південного округу міста Нью-Йорк ухвалив рішення на користь держави Україна у справі за позовом компанії «SI Group Consort LTD» на суму 36,8 мільйонів доларів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції. 

«Компанія вимагала повернути 36,8 млн дол. за рахунок коштів держави Україна розміщених у банках США, а також майна та коштів українських державних підприємств на території цієї країни. Суд визнав, що держава Україна володіє суверенним імунітетом у даному провадженні, та відхилив усі заявлені вимоги позивача», - йдеться у повідомленні.

У Мін'юсті зазначили, що ухвалене рішення суду Нью-Йорка «є показовим з точки зору формування позитивної практики наявності у України судового імунітету від проваджень в національних судах іноземних держав».

Як відомо, компанія «SI Group Consort LTD» подала позов проти України та Івано-Франківської ОДА з вимогою виконати на території США рішення Господарського суду Івано-Франківської області про стягнення заборгованості за надання послуг зі збирання небезпечних відходів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-