В Укрінформі відкривається виставка художників з особливими потребами

В Укрінформі відкривається виставка художників з особливими потребами

Укрінформ
У понеділок, 30 січня, у національному інформаційному агентстві "Укрінформ" відкривається друга виставка робіт людей з інвалідністю, яка є продовженням соціального волонтерського проекту "Мій талант тобі, Україно!".

Захід розпочнеться о 16:00, повідомляє кореспондент агентства.

За словами співорганізатора проекту, члена Національної спілки художників України, дійсного члена Європейської гільдії мистецтв художниці-педагога Катерини П'ятакової, охочих взяти участь у заході виявилося багато. Також відгукнулися небайдужі - допомогли приміщенням, надали організаційну допомогу, тож виставка відбувається без сторонніх фінансових вливань.

"Ми навіть не очікували на таку підтримку. Звернулися до керівництва Укрінформу, і нам було надано прекрасне сучасне приміщення для проведення заходу безкоштовно. Наша виставка - не тільки додатковий привід митцям, які переважно знаходяться вдома і у яких обмежені можливості спілкування і обміну творчим досвідом, але й прекрасна нагода поспілкуватися з професійними митцями, які працюють в різних напрямках мистецтва. Це дуже важливо, адже таке творче спілкування завжди надихає на створення чогось нового прекрасного, гарного", - зазначила П'ятакова.

За словами художниці, на виставці представлені поки що твори столичних особливих художників, але є сподівання, що інформація піде далі, і в майбутньому до проекту приєднаються митці з усієї України.

На виставці відвідувачі зможуть побачити 45 робіт, виконаних в різних техніках, різних жанрах. Крім того, під час проведення виставки будуть показані відеоматеріали про досвід іноземних центрів, які працюють з особливими митцями, обговорюватимуться можливості, що можна зробити в Україні вже зараз.

Одним із завдань проекту, за словами П'ятакової, є залучення до співпраці потенційних роботодавців - людей, які можуть запропонувати роботу, допомогти людям з особливими потребами.

Виставка триватиме тиждень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-