Одесити просять Нацраду перевірити радіостанцію

Одесити просять Нацраду перевірити радіостанцію "Гармонія світу"

1606
Укрінформ
Перевірити діяльність регіональної FM-радіостанції "Гармонія світу", що транслює антидержавні передачі, проповідує ідею "русского міра" та заявляє, що "України немає", просить Національну раду з питань телебачення і радіомовлення Одеська міська організація ВО "Свобода".

Звернення про це надіслано голові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрію Артеменку, повідомляє в Facebook Сергій Солтасюк.

"У програмі (зазначеної радіостанції  - ред.) лунають фрази про насадження "чужерідної культури і мови", про неможливість розриву зв'язків з "братською Росією", про суперечливість існування Української держави та можливість її подальшого розвитку лише як частини іншого державного утворення і т. д.", - зазначено у зверненні на адресу Національної ради.

В одній з передач напередодні Дня Соборності України 22 січня цього року стверджувалось, що "дітей змушують говорити і думати українським сленгом", "сьогодні такої держави, як Україна, в енергетичному світі, тобто, в інформаційному полі Землі немає" тощо.

У документі також привернуто увагу державного регуляторного органу недотримання радіостанцією квот щодо україномовного контенту та "відповідності змісту передач чинному законодавству України та національної безпеки".

"Вимагаємо розібратися з цим інформаційним свавіллям, і в разі виявлення порушень відповідних нормативно-правових актів, що регламентують порядок роботи радіомовлення в Україні, вжити відповідних заходів, згідно з чинним законодавством", йдеться в документі.

Варто зазначити, що бенефіціарним власником радіостанції "Гармонія світу" є, за даними Медіаняні, одесити Ірина Литовченко і Олег Дементьєв. Перша володіє 85% мовника, другий 15% - через одеську компанію "Медіа республіка". Радіостанція останнім часом змінила спрямування програм - з культурно-просвітницького на культурологічний.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-