SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Нищук запалив свічку в пам'ять про Голокост - 27.01.2017 15:21 — Новини Укрінформ
Нищук запалив свічку в пам'ять про Голокост

Нищук запалив свічку в пам'ять про Голокост

Фото
1214
Ukrinform
Масове знищення євреїв у роки Другої світової війни - це спільний біль українського та єврейського народів.

Про це заявив у п'ятницю міністр культури України Євген Нищук під час меморіальної церемонії «Шість мільйонів сердець», присвяченої Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас дуже багато змішаних історій, змішаних родин. Це наша спільна історія, наш спільний біль і наша спільна відповідальність перед тими, хто загинув від рук фашистських», - зазначив Нищук.

Він також запалив від імені уряду першу свічку на знак пам'яті про загиблих. «Щоб ми завжди пам'ятали і берегли людське життя», - зазначив Нищук, запалюючи свічу.

Як відомо, 1 листопада 2005 року Резолюцією № 60/7 Генеральної Асамблеї ООН визначено 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту - мільйонів євреїв, знищених нацистськими злочинцями у роки Другої світової війни.

Присвячена пам'яті жертв Голокосту церемонія "Шість мільйонів сердець" у Києві / Фото: Олена Худякова. Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>