Омелян звинуватив «Укрзалізницю» в махінаціях при закупівлі палива

Омелян звинуватив «Укрзалізницю» в махінаціях при закупівлі палива

Відео
1208
Укрінформ
Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про погодження керівництва «Укрзалізниці» на закупівлю палива від постачальника WOG за ціною, вищою за ринкову.

Про це міністр розповів в ефірі Громадського.

«Укрзалізниця» погодилась не чергове підвищення цін за старим контрактом з компанією WOG - 65 тис. тон палива. Раптом ціна виросла на 10% на рівному місці, хоча ринкова інша. Величезне питання - як це відбувається», - сказав міністр.

«Ці факти я подав прем’єр-міністру. Я його постійно інформував про зловживання, неправильні управлінські рішення. Реакції не було жодної. Підсумком стало потішне засідання Кабміну, яке мало за мету просто легалізувати, ніби «все в порядку, на жаль, Омелян виступив проти», - додав він.

Омелян висловив сподівання, що факти зловживань будуть належним чином розслідувані правоохоронними органами, з якими він співпрацює із 2015 року.

«Сподіваюся, що ми будемо мати фахову дискусію, а правоохоронці офіційно скажуть - в нас «Укрзалізниця» це мега-прозора і мега-ефективна компанія без зловживань, чи в нас дійсно є низка корупційних зловживань при закупівлях, при постачаннях, при перевезеннях. Влада має сконцентрувати всі зусилля, щоб таких речей не було, бо вони ганьблять і владу, і країну», - зазначив він.

Омелян переконаний, що у Мінінфраструктури забрали управління «Укрзалізницею» для збереження корупційних схем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-