Проблеми у системі держуправління загрожують реформам - Саєнко

Проблеми у системі держуправління загрожують реформам - Саєнко

713
Укрінформ
Проблеми у системі державного управління є однією з основних загроз сьогоднішнім реформам, які проводить уряд.

Про це міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко сказав під час засідання круглого столу, присвяченому обговоренню пріоритетів реформування держуправління у рамках Середньострокового плану пріоритетних дій уряду на 2017-2020 роки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Проблеми у системі державного управління є однією з основних загроз сьогоднішнім реформам, які уряд проводить. Дуже часто завдання, які ми розуміємо, у необхідності виконання яких ми переконані, але зіштовхуємося із тими чи іншими складнощами їх реалізації на практичному рівні», - сказав Саєнко.

За його словами, більшість міжнародних рейтингів, зроблених у минулі роки, підтверджує, що та система, яка була, не є ефективною. «Але мені здається, що 2017 рік може змінити цю траєкторію і у нас є для цього передумови», - зазначив урядовець.

Він нагадав, що ще з 1 травня 2016 року в Україні набув чинності новий закон про державну службу. «Треба сказати, що це не просто закон, а документ, ідея якого виношувалася понад 10 років», - додав міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-