Рекордний PushUpChallenge влаштували 700 курсантів та офіцерів академії Сагайдачного - 25.01.2017 10:38 — Новини Укрінформ
Рекордний PushUpChallenge влаштували 700 курсантів та офіцерів академії Сагайдачного

Рекордний PushUpChallenge влаштували 700 курсантів та офіцерів академії Сагайдачного

Відео
1193
Ukrinform
Курсанти та офіцери Національної академії сухопутних військ взяли участь у флешмобі #22PushUpChallenge на підтримку ветеранів АТО

Понад 700 військовослужбовців Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного 24 січня взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів - учасників збройних конфліктів #22PushUpChallenge.

Про це повідомляє у середу прес-служба Міноборони.

«Прийнявши виклик від своїх колег з Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, 22 віджимання від землі в єдиному пориві на стройовому плацу виконали понад 700 вихованців та офіцерів навчального закладу. На сьогодні це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед всіх, хто долучався до #22PushUpChallenge в нашій країні», - йдеться в повідомлені. 

Своєю участю у цій акції майбутні офіцери та їхні наставники, як й інші учасники флешмобу, намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій і, насамперед, тих, хто захищав та захищає Батьківщину зі зброєю в руках на сході України.

Колектив Національної академії сухопутних військ передав естафету особовому складу Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>