Червоний Хрест допоможе ідентифікувати загиблих АТОшників

Червоний Хрест допоможе ідентифікувати загиблих АТОшників

582
Укрінформ
Представники делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні наголосили про готовність долучитися до процесу ідентифікації тіл загиблих військовослужбовців в зоні АТО. 

Про це представники МКЧХ сказали під час наради у центрі забезпечення миротворчої діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України, повідомляє прес-служба Міноборони.

«Представники делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні наголосили про готовність долучитися до процесу ідентифікації тіл (останків) загиблих військовослужбовців та інформаційно-психологічного супроводження членів сімей, родичі яких загинули у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей у форматі, який буде обговорений та прийнятий представниками відомств, що задіяні у зазначеному процесі», - йдеться в повідомлені.

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України поінформував учасників міжвідомчої наради щодо існуючих проблем в питаннях ідентифікації тіл (останків) загиблих військовослужбовців у районі проведення антитерористичної операції та про випадки відмови членів їх сімей визнавати результати ДНК-експертиз.

У ході наради також було обговорено проблематику з цього питання, яка існує на даний час, та запропоновано можливі шляхи щодо її вирішення.

Після узгодження пропозицій кожного Міністерства та відомства будуть визначені завдання, які направлені на створення системи комплексного підходу у вирішенні проблем ідентифікації та інформаційно-психологічного супроводження членів сімей зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-