Мінприроди анулювало вже 45 ліцензій утилізаторів небезпечних відходів

Мінприроди анулювало вже 45 ліцензій утилізаторів небезпечних відходів

Укрінформ
Мінприроди з вересня за результатами перевірок анулювало 45 виданих підприємствам ліцензій на роботу з небезпечними відходами, а ще 29 підприємств отримали розпорядження про усунення порушень.

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, інформує прес-служба відомства.

«Комісія Мінприроди із вересня минулого року проводить перевірки суб’єктів господарювання, які отримали свого часу від Мінприроди ліцензії, які дозволяли працювати з небезпечними відходами. Результати прогнозовані: понад половину підприємств виявилися фактично неспроможними виконувати заявлену роботу. Непоодинокі випадки, коли комісія фіксувала не лише порушення щодо необхідної документації, а й загалом відсутність підприємств за вказаними адресами», - зазначив Семерак.

Він уточнив, що перевірки проводилися на 74 суб'єктах господарювання у Київській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій та Херсонській областях.

Семерак повідомив, що у 2017 році Мінприроди продовжить перевірки ліцензіатів у сфері поводження з небезпечними відходами.

"Протягом року згідно із графіком перевірок плануємо перевірити всіх ліцензіатів, а також ті підприємства, які вже отримали розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов. Комісія Мінприроди 30 січня розпочинає перевірку цих підприємств у м. Києві. Мною вже підписано відповідний наказ», - заявив міністр.

Згідно з Ліцензійними умовами, ухваленими Кабінетом Міністрів України 13 липня 2016 року, підприємства, які працюють у сфері поводження з небезпечними відходами, мали упродовж 2-х місяців привести свою діяльність у відповідність до нових вимог.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-