Стан Клиха погіршується: до проблем із психікою додалася застуда - адвокат

Стан Клиха погіршується: до проблем із психікою додалася застуда - адвокат

1526
Укрінформ
Перед Новим роком український політв'язень Кремля Станіслав Клих, якого зараз етапують із Грозного до Челябінська, був не в найкращому фізичному стані

Про це розповів його адвокат Ілля Новіков в ефірі Еспресо.TV.

"Перед Новим роком Клих був не в найкращому фізичному стані. Окрім проблем із психікою наклалася ще й застуда. Тому по етапу, у холодних вагонах його везуть застудженого і хворого", - зазначив Новіков.

Адвокат також додав, що невідомо за яким маршрутом повезуть Клиха, але він буде намагатися відслідкувати.

"Очевидно, що поки він туди не прибуде, жодної інформації ми не отримаємо. Спочатку він має прибути у центральне СІЗО Челябінська, а звідти вже буде направлення по області. Невідомо, чи він потрапить у ту саму колонію, де відбуває покарання Олександр Кольченко", - підкреслив адвокат.

Раніше стало відомо, що українського політв'язня Кремля Станіслава Клиха вже зараз етапують з Грозного до Челябінська.

29 листопада 2016 року Міністерство юстиції отримало звернення про переведення в Україну від Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, незаконно засуджених в Чечні.

У грудні український омбудсман Валерія Лутковська звернулася до російської колеги з проханням етапувати Клиха ближче до кордону.

Нагадаємо, Верховний суд РФ підтвердив вирок двом українцям Станіславу Клиху і Миколі Карпюку за участь у чеченській війні. Клих отримав 20 років суворого режиму, Карпюка відправлять в колонію суворого режиму на 22,5 роки. Політв'язні підписали документи для подання позову до Європейського суду з прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-