Кривдники Автомайдану: справу на 17 колишніх ДАІшників передали до суду

Кривдники Автомайдану: справу на 17 колишніх ДАІшників передали до суду

923
Ukrinform
Генеральною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо 17 колишніх інспекторів ДАІ, яким інкримінується складання завідомо неправдивих документів відносно учасників руху "Автомайдан".

Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України 23.12.2016 скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва обвинувальний акт за обвинуваченням сімнадцяти колишніх інспекторів ДАІ, яким інкримінується складання завідомо неправдивих документів - рапортів відносно учасників мирної акції протесту руху "Автомайдан" за участь у акції, що мала місце 29.12.2013 про начебто вчинення ними адміністративних правопорушень, за ознаками злочинів передбачених ч.1 ст.366, ст.340 КК України, а також відносно двох осіб начальницького складу, а саме: колишніх заступника командира полку ДПС ДАІ ГУ МВС України в м. Києві та заступника начальника управління ДАІ ГУ МВС України у м. Києві, яким інкримінується організація зазначених кримінальних правопорушень в інтересах вищого керівництва країни саме з метою перешкодити проведенню учасниками цього руху мітингів, зборів та ходи, за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.27, ч.1 ст. 366, ст. 340 КК України", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за цими фактами повідомлено про підозру трьом колишнім інспекторам ДАІ та колишньому начальнику управління ДАІ ГУ МВС України в м.Києві Курінному А.В., які оголошені в розшук.

Розслідування кримінального провадження за іншими фактами незаконного переслідування правоохоронними органами учасників акцій протесту шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності, винесення суддями відповідних рішень у період грудня 2013 року – лютого 2014 року та про організацію цих протиправних дій службовими особами ДДАІ МВС України, Генеральної прокуратури України та Адміністрації Президента України продовжується.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-