МОЗ оголосило про початок стипендіальних програм для медиків

МОЗ оголосило про початок стипендіальних програм для медиків

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я оголосило про початок 5 стипендіальних та грантових програм для українських лікарів, медичних працівників та студентів.

Інформація розміщена на сайті МОЗ України.

1. Магістерські стипендії для студентів в Orebro University, Швеція, 2017.

Стипендійна програма Orebro University націлена на студентів із високою академічною успішністю, діє для студентів медичних вузів (за певними спеціальностями) з країн, що не входять до ЄС, Європейської економічної зони. Подача заявок на 2017 рік діє до 16 січня.

2. AAOS Міжнародна стипендіальна програма для ортопедів.

Щорічна стипендіальна програма є доступною для хірургів із переліку країн, який базується на класифікації світового банку за внутрішнім валовим продуктом (низький,середній та вище середнього ВВП).

3. Стажування для анастезіологів з країн третього світу в Rambam Healthcare Hospital, Хаїфа, Ізраїль.

Всесвітнє об’єднання анестезіологів (WFSA) впроваджує декілька програм для іноземних аплікантів за спеціальністю анестезіологія.

4. Дослідницька програма для лікарів від National Cancer Institute (NCI), USA.

Відділ біології раку Інституту раку США підтримує базові дослідження у всіх сферах вивчення онкопроцесів в академічних та навчальних установах США.

5. ESPE-нагорода для дослідження в області дитячої ендокринології (педіатрія).

ESPE надає фінансову підтримку членам товариства або їх колегам з метою збору інформації і досвіду з конкретної дослідницької проблеми або лабораторних технік в області дитячої ендокринології. Метою премії є допомога кандидатам у подоланні перешкод, які можуть виникнути в ході дослідницького проекту простим, швидкої і раціональним способом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-