Кабмін змінив порядок надання стипендій молодим ученим

Кабмін змінив порядок надання стипендій молодим ученим

Укрінформ
Уряд вніс зміни до Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених, якими передбачається надання урядових стипендій науковцям не старше 38 років.

Відповідний документ оприлюднений на Урядовому порталі.

"Вік осіб, які висуваються на здобуття стипендій, не може перевищувати 33 років для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 38 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі, на час їх висування для участі у конкурсі на здобуття стипендій", - йдеться у постанові.

На здобуття стипендій можуть висуватися наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти, інші вчені та інженерно-технічні працівники наукових установ, організацій, вищих навчальних закладів.

Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів, а також можливість проводити наукові дослідження.

При досягненні 35 років стипендіатом, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 40 років стипендіатом, який має науковий ступінь доктора наук або навчається в докторантурі, виплата стипендії припиняється.

Також постановою Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, за рішенням якого призначаються стипендії,  надається право вносити у разі потреби уточнення до розподілу стипендій за мотивованим поданням міністерств і національних галузевих академій наук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-