Турчинов: Раджу довгострокові депозити в доларах

Турчинов: Раджу довгострокові депозити в доларах

Укрінформ
Секретар РНБО України Олександр Турчинов упевнений, що найближчим часом ситуація в економіці стабілізується, і знову стане вигідно тримати заощадження в гривні.

Про це він сказав в інтерв'ю Ліга.net.

Турчинов відзначив, що до кризи 2008 року було вигідно тримати заощадження в національній валюті. "Був час, коли було вигідно тримати депозити в гривні - 2005, 2006, 2007 рік. Але коли в 2008 році почалася світова фінансова криза, гривня стала більшою мірою ніж долар піддаватися девальвації, тому депозити я переклав у.о.", - зазначив він.

"Я думаю, найближчим часом ми зможемо стабілізувати економіку і знову стане вигідно тримати заощадження в гривні і я з задоволенням переведу свої депозити", - додав секретар РНБО.

"Справа не в "довіряєш" або "не довіряєш". Якщо це оперативні рахунку, вони мають бути в гривні, оскільки втрати на конвертації себе не виправдають. Наприклад, коли я отримую зарплату - я не біжу в найближчий кіоск, щоб її обміняти. Якщо це довгі депозити, зрозуміло, що в разі якихось стрибків ви не зможете зняти або конвертувати. Тому для довгострокових вкладів поки що я б рекомендував використовувати долари", - сказав Турчинов, реагуючи на тезу, що чиновник має демонструвати довіру до національної валюти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-