В Україні за чотири роки зафіксували 702 випадки торгівлі людьми

В Україні за чотири роки зафіксували 702 випадки торгівлі людьми

1098
Укрінформ
За чотири роки в Україні зафіксовано понад 700 злочинів пов'язаних з торгівлею людьми.

Про це в четвер під час дискусії «Сучасні виклики та шляхи протидії торгівлі людьми в стратегії реформ МВС» заявив т.в.о. голови Національної поліції Вадим Троян, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Україні тільки за останні чотири роки було виявлено 702 злочини в цій сфері (у сфері торгівлі людьми - ред.), заарештовано лише 223 особи... Кількість потерпілих складає 776 і 613 справ направлено до суду. Але це тільки маленька крапля в напрямку протидії торгівлі людьми", - сказав Троян.

За його словами, більше половини постраждалих від таких злочинів це жінки - 540 осіб, чоловіків постраждало 236, неповнолітніх - 46.

Водночас правоохоронець наголосив, що реальна кількість постраждалих від торгівлі людьми набагато більша.

"Не всі потерпілі звертаються за правовою допомогою. Більшість або бояться, або не хочуть", - пояснив він.

Крім того, Троян повідомив, що наразі боротьба з торгівлею людьми є одним із пріоритетних напрямків роботи Нацполіції. З метою більш ефективної протидії цьому явищу прийнято рішення вдвічі збільшити штатну чисельність працівників департаменту по боротьбі з торгівлею людьми Нацполіції.

"Департамент, який налічував 180 чоловік особового складу, ми збільшили удвічі і зараз його штатна структура складає 350 чоловік. Всі ці працівники будуть заточені на розкриття, розслідування і арешт злочинців", - підкреслив він і наголосив, що тепер стоїть завдання щодо набору та навчання особового складу в профільний департамент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-