Сьогодні уряд планує змінити порядок забезпечення інвалідів автомобілями

Сьогодні уряд планує змінити порядок забезпечення інвалідів автомобілями

Укрінформ
Кабінет міністрів України має намір на своєму засіданні у середу розглянути питання щодо внесення змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями.

Як зазначається в порядку денному засідання КМУ, розміщеному на Урядовому порталі, доповідатиме це питання міністр соціальної політики Андрій Рева.

Розгляд постанови про внесення змін у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об’єкта „Укриття" і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС також запланований на середу. Доповідатиме міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Крім того, міністри мають намір затвердити проект угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс) і Невісу про взаємне скасування візових вимог.

 Очікується, що учасники засідання також розглянуть законопроекти про державне регулювання у сфері супутникової навігації, а також про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  запропонує колегам підтримати проект указу президента "Про Стратегію державної міграційної політики України до 2025 року".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-