Головним антикорупціонером Нацполіції став АТОшник

Головним антикорупціонером Нацполіції став АТОшник

Укрінформ
Новостворене управління з кадрового контролю, протидії корупції і люстрації Національної поліції України очолив колишній керівник Головного управління НПУ у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія.

Про це у вівторок повідомили в департаменті комунікації НПУ.

Як зазначили в департаменті, нове управління опікуватиметься підбором кадрів і моніторингом якості кадрового складу поліції. Представлення концепції і стратегії його діяльності відбудеться в лютому 2017 року.

Керівництво новим підрозділом довірено полковнику поліції Дмитрові Загарії, який раніше два роки очолював Головне управління МВС України у Львівській області, а з листопада 2015 року - Головне управління НПУ у Львівській області.

Він має близько 30 років стажу служби в правоохоронних органах, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та медаллю «Захисник Вітчизни».

«Дмитро Загарія успішно справлявся з керівництвом обласним підрозділом міліції та поліції в період реформування. Він був одним з організаторів так званого «Самбірського експерименту» по організації кущової системи забезпечення правопорядку і безпеки в сільській місцевості, а також створення корпусу груп швидкого реагування, результати якого прийняті до впровадження по всій країні в рамках проведення реформи МВС», - підкреслили у Нацполіції.

Водночас керівником Головного управління Національної поліції України у Львівській області замість Загарії призначено генерала поліції третього рангу, доктора юридичних наук, доцента Валерія Середу. Його загальний стаж служби в органах правопорядку України становить 25 років.

«Він брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів» в 2014 році. У складі цього батальйону він воював в АТО, брав участь у визволенні Лисичанська, Кримського, Золотого, Станиці Луганської», - зазначили у поліції.

З 2012 року Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, а з 2014 року був ректором цього вишу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-