У Польщі стартує сертифікаційне командно-штабне навчання ЛитПолУкрБригу

У Польщі стартує сертифікаційне командно-штабне навчання ЛитПолУкрБригу

1342
Ukrinform
Командування Литовсько-Польсько-Української бригади та офіцери штабів приданих батальйонів прибули на загальновійськовий полігон Збройних сил Республіки Польща «Демба» для участі в сертифікаційному командно-штабному навчанні «Common Challenge – 16», яке розпочнеться 11 грудня і триватиме п'ять днів.

Про це повідомляє Урядовий портал

До маневрів залучено 18 українських офіцерів національної складової ЛитПолУкрБриг під керівництвом заступника командира бригади полковника Володимира Юданова. Також участь у навчанні візьме штаб десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗСУ під командуванням комбата майора Олега Баляса.

«Наразі ми прибули на полігон, розгорнули командні пункти бригади та приданих батальйонів і розпочали підготовку до цьогорічного підсумкового екзамену– сертифікаційного КШН «Common Challenge – 16». Власне навчання розпочнеться 11 грудня. Міжнародна сертифікаційна комісія, до складу якої входять військовослужбовці США, Польщі, Литви та України, згідно з стандартами НАТО перевірить готовність командування багатонаціональної бригади до виконання широкого спектру миротворчих операцій. Це серйозний захід, і ми маємо кілька днів, щоб ще раз переглянути наші процедури, перевірити готовність особового складу та успішно скласти цей залік», – прокоментував полковник Володимир Юданов.

За результатами участі в маневрах командування ЛитПолУкрБригу має набути  операційних спроможностей, щоб виконувати місії та операції згідно з мандатом ООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-