Права людини мають бути основою всіх українських реформ - Представництво ЄС

Права людини мають бути основою всіх українських реформ - Представництво ЄС

885
Ukrinform
Права людини є частиною євроінтеграційних процесів та мають бути фундаментом для всіх реформ в Україні.

Про це заявив заступник голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен під час громадського обговорення річного звіту з виконання Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини до 2020 року, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

“Заступник голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен наголосив, що права людини є частиною євроінтеграційних процесів та мають бути фундаментом для всіх реформ в Україні. Він також відзначив неабиякий прогрес у сфері судової реформи та наголосив на важливості достатнього фінансування заходів Плану дій та збільшення обізнаності населення в сфері прав людини”, - йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі обговорили прогрес у виконанні заходів, передбачених Планом дій, у частині особистих (громадянських), політичних, соціальних, економічних та інших прав, запобігання і протидії дискримінації, забезпечення гендерної рівності та нових викликів, що постали у зв’язку з російською агресією проти України.

Представники громадськості та міжнародних організацій також змогли презентувати своє бачення прогресу у реалізації Плану дій та поінформувати про основні виклики, які виникають в процесі його імплементації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-