Укрзалізниця переходить на новий графік руху

Укрзалізниця переходить на новий графік руху

2503
Ukrinform
У новому графіку руху ПАТ "Укрзалізниці", який буде запущено 11 грудня, передбачено курсування 107 цілорічних поїздів, що на 8 більше, ніж минулого року.

Про це заявив заступник начальника Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення "Укрзалізниці" Олександр Красноштан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Новий графік руху запускається з 11 грудня 00.00 годин. В новому графіку руху передбачено курсування 107 цілорічних поїздів, це на 8 поїздів більше, ніж було у минулому році. Нам вдалося переломити негативну тенденцію до скорочення обсягів перевезення пасажирів і ми перейшли у фазу зростання", - сказав він.

Крім того, Красноштан зауважив, що у новому графіку поїзди нічного сполучення не скасовуються і не зменшуються.

"Плюс 8 поїздів - це за рахунок і денних, і нічних поїздів. Головний критерій при розробці нового графіка руху - те, що пасажир має вибір: чи подорожувати денним сполученням, чи нічним", - зазначив він.

В "Укрзалізниці" зазначають, що у новому графіку руху поїздів передбачено курсування 193 пар пасажирських поїздів (без урахування електропоїздів підвищеного комфорту). Зокрема, формуванням залізниць України - 168 пар, країн СНД - 14 пар, інших країн - 12 пар.

У міжнародному сполученні курсуватиме 14 пар пасажирських поїздів у країни Заходу та 25 пар - у країни СНД, 154 пари у внутрішньому сполученні.

Як зауважують в "Укрзалізниці", швидкісні та прискорені становлять близько 80% від загальної кількості пасажирських поїздів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-