Поліція посилила охорону через акції протесту в центрі Києва

Поліція посилила охорону через акції протесту в центрі Києва

1267
Ukrinform
Під час акцій протесту у Києві в четвер правопорядок забезпечуватимуть близько 2500 працівників поліції та Національної гвардії України.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

"8 грудня 2016 року в урядовому кварталі відбудеться одразу кілька масових акцій. Для безпеки учасників і місцевих мешканців та підтримання правопорядку задіють близько 2500 працівників поліції та Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у поліції, згідно з поданими до Київської міської державної адміністрації заявок, у центрі столиці відбудуться акції та мітинги. Найбільше – біля будівлі парламенту.

"Правоохоронці звертаються до організаторів заходів та їх учасників із проханням поводитися цивілізовано, ставитися один до одного толерантно та не порушувати громадський порядок. Правоохоронні органи в межах своєї компетенції будуть негайно реагувати на будь-які протиправні дії", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер члени профспілкових організацій пройшли організованою колоною від Кабінету міністрів до парламенту, щоб висловити народним депутатам свою позицію напередодні ухвалення Держбюджету на 2017 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-