У бюджеті-2017 на суспільне мовлення потрібні 1,2 мільярда - Мінгареллі

У бюджеті-2017 на суспільне мовлення потрібні 1,2 мільярда - Мінгареллі

1286
Ukrinform
Україна має зробити все, щоб виконати свої зобов'язання стосовно створення 2017 року суспільного мовлення.

Про це на засіданні круглого столу з питань створення суспільного мовлення заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Х'ю Мінгареллі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми знаємо, що Верховна Рада наразі обговорює бюджет наступного року, у найближчі 2 тижні має бути ухвалене рішення. Ми наполягаємо, щоб у бюджеті наступного року була окрема стаття, яка передбачає, наскільки я знаю, 1,2 мільярда гривень на суспільне мовлення", - сказав Мінгареллі.

Він нагадав, що створення суспільного мовлення є зобов'язанням, яке Україна взяла на себе перед ЄС і НАТО. За словами Мінгареллі, треба зробити так, щоб у 2017 році на нього було передбачено належне фінансування, був схвалений статут і зареєстровано юридичну особу.

Посол ЄС зазначив, що щодня нагадує політичним лідерам про їхні обов'язки, зокрема і щодо створення статуту суспільного мовлення. Він пообіцяв продовжувати нагадувати посадовцям усіх рівнів, що без суспільного мовлення в Україні не можна буде забезпечити достойний рівень інформації для українців, а це є передумовою створення будь-якого демократичного суспільства.

"Ви можете розраховувати на нашу підтримку, і в найближчі 2 тижні ми будемо робити все, щоб вдалося досягти ваших цілей", - підкреслив голова представництва ЄС в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>