Чиновники від освіти та директори шкіл будуть подавати е-декларації

Чиновники від освіти та директори шкіл будуть подавати е-декларації

3282
Ukrinform
Починаючи з 1 січня 2017 року чиновники від освіти та директори шкіл будуть зобов'язані подавати е-декларації.

Про це заявили в Національному агентстві з питань запобігання корупції, повідомляє освітній портал Osvita.ua.

«Починаючи з 1 січня 2017 року декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачені Законом, подають керівники управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій; керівники навчальних закладів державної та комунальної форми власності, а також заступники керівників навчальних закладів державної та комунальної форми власності, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції на постійній основі», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у НАЗК повідомили, що відповідно до Закону «Про запобігання корупції», суб’єктами декларування є посадові особи юридичних осіб публічного права. При цьому, юридична особа публічного права створюється розпорядчими актами Президента України, органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Також в агентстві наголосили, що під «посадовими особами юридичних осіб публічного права» слід розуміти працівників юридичних осіб публічного права, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі функції, зокрема, обов’язки щодо здійснення керівництва трудовим колективом та адміністративно-господарські функції - обов’язки з управління або розпорядження державним та комунальним майном.

У НАЗК також зауважують, що при визначенні суб’єктів декларування посадовими особами - суб’єктами декларування слід вважати лише тих працівників, на яких покладено відповідні обов’язки на постійній основі.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-